Business
consulting

Radi povedieme poradenstvo pre vás za účelom zlepšenia vášho podnikania a nájdeme riešenia na všetky problémy.

Pán v kancelárii sediaci pri počítači a papieroch

Naše know-how sa nabaľuje skúsenosťami a tak, či už máte zabehnutú firmu alebo zakladáte novú, pomôžeme vám nájsť priestor na zlepšenie, efektivitu a nové procesy, ktoré dodajú dynamiku a zlepšia finančnú kondíciu vašej spoločnosti. Pomôžeme vám rozbehnúť efektívny manažment, ktorý je základom každej spoločnosti. Nechajte si poradiť pri naštartovaní vášho biznisu pomocou vhodných riešení, ktoré vám zostavíme na mieru za účelom naplnenia vašich cieľov. S rozbehom pomáhame najmä startup-om, menším, či stredným firmám na ktoré sa špecifikujeme.

Účtovníctvo

 
Urobíme poriadok vo vašom účtovníctve v rámci jednoduchého, podvojného, mzdového účtovníctva, či DPH. Postaráme sa o komplexné vedenie účtovníctva podľa platnej legislatívy, pripravíme vám všetky výkazy, spracujeme daňové priznania a iné nevyhnutné dokumenty, aby ste spĺňali všetky zákonné požiadavky. Legislatíva sa neustále mení a robiť chyby v účtovníctve, či nedodržiavať termíny sa bez pokút nezaobíde. Presuňte to na nás a venujte sa naplno svojmu podnikaniu.

Branding

 
Vybudovať populárnu značku, či lovebrand pri vysokej konkurencii a presýtenom trhu je nesmierne ťažké. Skúste to presunúť na našich marketingových špecialistov, ktorí vám ukážu možnosti marketingovej stratégie, ktorá vás nasmeruje za úspechom. Skúsenosti nadobudnuté rokmi vyvíjajúcom sa svete marketingu a reklamy nás posúvajú na pozíciu, ktorá dokáže z vášho podnikania spraviť populárnu značku.

Pricing

 
Čísla neklamú a my si uvedomujeme, že zle nastavený Pricing býva neskôr likvidačný pre každú spoločnosť. Nechajte si nami navrhnúť cenovú stratégiu a jej rozbor, pripraviť možnosti zvýšenia profitu a alternatív pre navýšenia marže. Pripravíme dôkladné porovnanie a zanalyzujeme konkurenciu. Otestujeme ceny priamo so zákazníkmi. Neobchádzame ani vašich zamestnancov, sprostredkovateľov a splupracovníkov, pre ktorých nastavíme adekvátne odmeňovacie schémy.

Sales management & process

 
Vzor výkonného manažmentu a návrh predajných aktivít, plánovania a koordinácie. To všetko spracujeme a pripravíme na mieru vašej firme. Navrhneme úspešné riešenia na zvýšenie predaja cez vhodné biznis kanály, zefektívnenie kompletného procesu a poradíme vhodnú komunikáciu so zákazníkom.

Marketing

 
Marketingový prieskum je úspešným krokom. Nechajte si ho detailne vypracovať a spoločne s ním aj strategické materiály, analýzy, vhodné komunikácie adekvátne poradenstvo.
Spolupracujeme s úspešnými agentúrami a freelancermi, ktorí majú bohaté marketingové skúsenosti nie len v strategickom marketingu, ale aj offline a online marketingu.

Human resources

 
Nechajte na nás zabezpečenie vhodných školení pre vašich zamestnancov, aby mohli úspešne napredovať v prospech vašej firmy. Poskytneme vám aj možnosti zlepšenia procesu náboru zamestnancov a vyriešime za vás nábor zamestnancov zo zahraničia. Sme schopní ukázať nové možnosti vhodných krajín a predostrieme vám návrh riešení konkrétnej situácie u klienta. Široký outsourcing vízovej, pobytovej, cudzineckej agendy je súčasťou našej ponuky pre vás a nezabúdame ani na pracnú analýzu situácie na trhu práce.

International business

 
Pomáhame spoločnostiam a jednotlivcom podrobne zanalyzovať zahraničný trh a prostredie. Vyhľadáme vhodné trhy pre export služieb alebo produktov a poskytneme pomoc pri účasti na zahraničných cestách, pracovných rokovaniach, či výstavách. Kompletná pomoc pri vstupe na zahraničných trh je pre vás dôležitým krokom k úspešnému štartu.

Strategy and business planning

 
Nechajte si pripraviť podklady pre vašu podnikateľskú stratégiu a uľahčiť si tak pomocou nás vstup na slovenský trh. Zhotovíme podrobný a komplexný Biznis podnikateľský plán na mieru vášmu podnikaniu a zosnovujeme organizáciu a štruktúru firmy tak, aby bola výkonná.

Konzultácia

Dohodnite si bezplatnú
úvodnú konzultáciu