Investment
& real estate

Dokážeme vám plnohodnotne pomôcť s investovaním v ktorejkoľvek trhovej oblasti nevynímajúc investície do realít a s tým spojenou správou, predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Pripravíme vám riešenie na mieru podľa vašich požiadaviek s dôrazom na všetky potrebné atribúty v oblasti investícií realít a iných investičných možností a zameraní.

Pán v okuliaroch s tabletom v ruke

Value add investment

 
V širokej ponuke nehnuteľností sa snažíme vyhľadávať práve tie podhodnotené s vyjednaním čo najvýhodnejšej ceny. Potrebnými úpravami a opravami dosiahneme zvýšenie jej hodnoty, vďaka čomu ju môžeme predať s príznačným ziskom. Obrátiť sa na nás môžete aj s prenájmom pokiaľ máte záujem o zníženie nákladov alebo zvýšenie zisku z prenájmu.

Property management

 
Portfólio nehnuteľností si vyžaduje množstvo vášho času. Prenechajte denno-dennú agendu, údržbu, starostlivosť a komunikáciu s nájomníkmi a taktiež aj obsadenie vašej nehnuteľnosti na nás a ušetrite čas na príjemnejšie veci.

Realitné služby

 
Kombinácia znalosti realitného trhu a silný pracovný tím vytvára výsledky k vašej spokojnosti. Či už chcete predať, kúpiť alebo sa len informovať o čomkoľvek v oblasti realít radi vám pomôžeme a poskytneme riešenia a výsledky.

Rekonštrukcie

 
Hľadáte komplexnosť v rámci rekonštrukčných prác na vašej nehnuteľnosti a to aj vrátane kontinuálnej údržby a opravy? Pomôžeme vám vo všetkom, čo si rekonštrukcia nehnuteľnosti vyžaduje. Zbavíme vás starostí a prinesieme výsledok, ktorý oceníte.

Companies & start ups

 
V našej databáze sa nachádzajú a neustále vyhľadávame firmy s potenciálom rastu na Slovensku aj zahraničí, ktoré potrebujú alebo hľadajú vhodnú investíciu. Tento tip menších firiem, či startup-ov potrebuje kvalitnú manažérsku pomoc, zefektívnenie a správne nastavenie procesov, organizácie a marketingu pre dokonalý chod spoločnosti. Investor je tu nato, aby sa podieľal a pomáhal s fungovaním firmy, preto hľadáme skúsených a zodpovedných investorov s bohatými skúsenosťami. Pri tejto službe aktívne pomáhame obom stranám, aby bol výsledok čo najlepší k spokojnosti všetkých zúčastnených.

Capital investments

 
Pomôžeme vám s vyhľadávaním zaujímavých projektov, firiem a možností k čo najlepšiemu a najvýhodnejšiemu zhodnoteniu kapitálu. Pri tomto type investície investor očakáva zisk bez toho, aby musel zasahovať do firmy alebo sa na čomkoľvek podieľal. Investor teda poskytuje výhradne kapitál bez iných zásahov do spoločnosti a očakáva zisk a návrat investície.

Matchmaking

 
Mnoho firiem potrebuje pre rozbeh alebo vylepšenie svojich služieb, či produktov vhodného investora. Preto spájame adekvátnych investorov s firmami a jednotlivcami, ktorí investíciu nevyhnutne potrebujú nato, aby sa ich spoločnosť vyvíjala správnym smerom. V našom portfóliu sa staráme aj o investorov, ktorí vyhľadávajú vhodné a zaujímavé firmy a jednotlivcov. Na základe definície ich okruhu záujmov a cieľov vyhľadávame pre nich vhodné firmy, kde môžu spokojne investovať.

Iné služby

  Cudzinec, ktorý má na Slovensku udelený prechodný pobyt si po 6 mesiacoch môže vymeniť svoj vodičský preukaz za slovenský. My pripravíme dokumenty a poradenstvo, prípadne to podľa potreby pre klienta kompletne zabezpečíme.
Konzultácia

Dohodnite si bezplatnú
úvodnú konzultáciu